Domki z podgrzewanym basenem w górach

Planując wypoczynek nie można zapomnieć o potrzebie relaksu, która pojawia się u każdego z nas. Codzienne obowiązki mogą bardzo dawać się we znaki, dlatego dobrze jest znaleźć miejsce, w którym błogi odpoczynek nie będzie niczym zakłócony. Nasze domki z podgrzewanym basenem są wyjątkową propozycją dla wszystkich tych, którzy lubią zatrzymać się na chwilę i skupić na sobie. Trudno przecież wyobrazić sobie lepsze warunki do błogiego relaksu niż ciepła woda i dziewicza natura. Nasze domki z grzanym basenem istnieją dla gości - zostały zbudowane w odniesieniu do ich potrzeb. Obecnie nie jest łatwo znaleźć miejsce do niezakłóconego wypoczynku, które będzie spełniało najwyższe standardy dotyczące jakości. Dlatego właśnie zbudowaliśmy własne miejsce, w stylu slow. Zapraszamy do nich wszystkich marzących o błogich i beztroskich chwilach doskonałego odprężenia!

Domki z podgrzewanym basenem w górach 

Aktywny wypoczynek to nie jedyna forma relaksu, z jakiej warto regularnie korzystać. Prawdziwe ukojenie dla zmysłów często przynoszą znane sposoby, szczególnie z wykorzystaniem wody. Kąpiele od lat stosowane są w najpopularniejszych technikach relaksacji. Mając to na uwadze przygotowaliśmy dla naszych gości specjalne domki z podgrzewanym basenem. Są to wyjątkowe miejsca nakierowane przede wszystkim na niczym niezmącony spokój oraz relaks. Zagospodarowanie każdej posesji znajdującej się na terenie naszego kompleksu to wynik przemyślanego planowania. Domki z grzanym basenem zostały urządzone w różnorodnych stylach architektonicznych, tak aby każdy z gości mógł wybrać coś dla siebie. Zależy nam na ich pełnym zadowoleniu, wiedząc, jak ważna jest chwila wytchnienia. 

Relaks i odpoczynek w naszych domkach z grzanym basenem 

Góry są popularną destynacją dla turystów nie tylko zimą, ale także w każdej innej porze roku. Nie ma powodów do zdziwienia tym faktem, szczególnie jeśli spojrzeć na piękno górskiej natury. Położenie domków z podgrzewanym basenem na wzgórzu w miejscowości Polany daje wiele możliwości obserwacji takiej natury na własne oczy. Trudno przy tym nie skorzystać z korzystnych właściwości kąpieli w ciepłej wodzie. To zupełnie inne wrażenie niż przy standardowym korzystaniu z basenu. Przyjemna dla ciała temperatura ułatwia relaks i pomaga wyciszyć myśli. Domki z grzanym basenem to magiczne miejsca, do których warto przyjechać przynajmniej raz w życiu. 

Domki z podgrzewanym basenem - wyjątkowe miejsce pośród polskich gór 

Codzienne życie może mieć takie tempo, w którym po prostu nie ma miejsca na chwilę odpoczynku i skupienie się na swoich potrzebach. Nie jest tajemnicą, że to przy zmianie otoczenia na zupełnie nowe dużo łatwiej jest dokonać podobnej przemiany. Dlatego też nasze domki z podgrzewanym basenem mają wszystko to, co potrzebne do błogiego wypoczynku. Udostępniamy całkowicie wyposażone kuchnie i łazienki, a także strefę odpoczynku wewnątrz, do której można się udać po zakończonej kąpieli. Komfortowe sypialnie sprzyjają nocnej regeneracji podczas snu. 

Sezon basenowy zaczynamy od maja i trwa on do końca września

Każda ze stodół posiada własny podgrzewany basen

Woda w basenie to 28 29°C

Skontaktuj

SIĘ Z NAMI

Tu mówimy po Polsku

+48 666 999 620
info@stodoly-slow.pl
Polany 110, 33-380 Krynica-Zdrój

Here we speak English

+48 691 01 01 01
info@stodoly-slow.pl
Polany 110, 33-380 Krynica-Zdrój

Hier sprechen wir Deutsch

+48 793 77 37 99
info@stodoly-slow.pl
Polany 110, 33-380 Krynica-Zdrój

TOP