Długi weekend czerwcowy w górach

Długi czerwcowy weekend - pomysł na relaks

Długi weekend czerwcowy w górach to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy pragną zadbać o swoje samopoczucie i choć na chwilę oderwać się od codziennych obowiązków. Oferowane przez nas domki są luksusowym wyborem, wiążącym się ze szczególnymi korzyściami. Proponujemy luksusowe domy w górach, otoczone pięknym krajobrazem oraz szeregiem niesamowitych atrakcji.

Znajdujące się wśród naszej oferty domu usytuowane są na malowniczym wzgórzu, a ich nowoczesna architektura oraz zapierający dech w piersiach design sprzyjają relaksowi i regeneracji.

Długi weekend czerwcowy w górach - dlaczego warto się zdecydować?

Jeśli marzysz o estetycznym, zapierającym dech w piersiach noclegu w górach, to nasze domki są doskonałą opcją, z której będziesz całkowicie usatysfakcjonowany. Wystrój, funkcjonalność oraz mnóstwo udogodnień sprawiają, że każda spędzona w nich chwila jest niezwykle magiczna i przepełniona pozytywną atmosferą. Ich położenie na zachwycającym wzgórzu w samym sercu Beskidu Sądeckiego nadaje lokum cudownego klimatu, sprzyjającego odcięciu się od codziennych trosk i skupieniu na swoich potrzebach.

Ekskluzywne domki w górach - estetyczny design naszego autorstwa

Dostępne w naszej ofercie nowoczesne domki w górach wyróżniają się aranżacją o nadzwyczajnej estetyce. Każdy dom został wyposażony w swój podgrzewany basen, ognisko, plac zabawa, gorącą balię czy grill. Dokładamy wszelkich starań, by nasze działania spełniały oczekiwania wszystkich gości, dlatego do każdej osoby podchodzimy w indywidualny sposób.

Nowoczesne domki w górach

Długi weekend czerwcowy to jeden z okresów, który warto spędzić w klimatycznym, malowniczym miejscu, jakim z całą pewnością jest Beskid Sądecki. Lokalne jedzenie, świeże, rześkie powietrza oraz szereg niesamowitych atrakcji sprawią, że czas w górach zapewni wiele unikatowych wspomnień. Jesteśmy pewni, że wybierając nasze ekskluzywne domki w górach, zadbasz o regenerację całego organizmu, aby powrócić do codzienności ze zdwojoną siłą i umysłem przepełnionym fantastycznymi pomysłami.

W cenę naszej oferty wchodzą również atrakcje, takie jak degustacja pizzy, lokalnego jedzenia, pierogów, a także ciast do kawy. Zależy nam, by nasze oferta budziła zadowolenie wśród zatrzymujących się u nas gości, dlatego przez cały czas pracujemy nad jej doskonaleniem.

Jesteśmy również otwarci na pytania z Twojej strony i z chęcią udzieli na nie szczegółowych odpowiedzi. Zadbamy, abyś uzyskał wszelkie istotne informacje, które pomogą Ci w podjęciu decyzji o rezerwacji miejsca w jednym z naszych nowoczesnych domków w górach.

Skontaktuj

SIĘ Z NAMI

Tu mówimy po Polsku

+48 666 999 620
info@stodoly-slow.pl
Polany 110, 33-380 Krynica-Zdrój

Here we speak English

+48 691 01 01 01
info@stodoly-slow.pl
Polany 110, 33-380 Krynica-Zdrój

Hier sprechen wir Deutsch

+48 793 77 37 99
info@stodoly-slow.pl
Polany 110, 33-380 Krynica-Zdrój

TOP