Wyjazdy integracyjne dla firm

Każdy pracodawca wie, że niezależnie od tego, ile działów ma firma i jak różne obowiązki one realizują, przedsiębiorstwo funkcjonuje jako całość. Ważne jest zatem, aby wszyscy pracownicy nie tylko się poznali, ale także dobrze ze sobą współpracowali. Pomóc w nawiązaniu takich kontaktów może oczywiście odpowiednio przygotowany wyjazd integracyjny w góry, podczas którego pracownicy nawiążą nieco inny rodzaj kontaktu niż czysto firmowy, dzięki czemu podczas wspólnej realizacji obowiązków będą mogli lepiej się między sobą zrozumieć, co zwiększy ich efektywność.

Wyjazd integracyjny w Beskidy można zorganizować łatwo i szybko - wystarczy skontaktować się z nami. Oferujemy nowoczesne i ekskluzywne domki wieloosobowe położone w malowniczych górach, które idealnie nadają się właśnie na taki wyjazd firmowy. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z naszymi propozycjami.

Wyjazd integracyjny w góry - dlaczego warto?

Góry wielu osobom kojarzą się wyłącznie z zimą i sportami narciarskimi - jest w tym ziarno prawdy, ponieważ rzeczywiście ze względu na uwarunkowania geograficzne góry stanowią naturalną przestrzeń do uprawiania sportów zimowych. Nie oznacza to jednak, że poza zimą nie ma w górach co robić - wręcz przeciwnie. Góry dostępne są cały rok i o każdej porze roku można się dobrze bawić podczas takiego wyjazdu.

Tereny górskie to przede wszystkim piękne widoki i mnóstwo szlaków, którymi można udać się na spacer. Ponadto w pobliżu naszych domków znajdują się liczne miejscowości, w których można znaleźć rozmaite atrakcje, a i w samych domkach ich nie brakuje.

Domki na wyjazd integracyjny

Jak już wspomnieliśmy - proponowane przez nas domki na wyjazd integracyjny są nowoczesne, wygodne i przemyślane w taki sposób, aby osobom, które będą w nich mieszkać, było jak najbardziej komfortowo. Każdy z domków składa się z dwóch poziomów (parter oraz piętro), na których wydzielone są konkretne przestrzenie - salon, kuchnia, dwie łazienki oraz pokoje sypialne. Wnętrza domków są przygotowane na podstawie mieszanki różnych stylistyk, które doskonale wpasowują się w górski klimat. Mowa tutaj oczywiście o stylu boho, skandynawskim i minimalizmie. Razem tworzą one niesamowicie przyjemną i przytulną aurę, co oczywiście ma ogromny wpływ na przyjemność z pobytu w takiej przestrzeni.

W każdym z domków znajduje się bogate wyposażenie - w salonach mamy telewizory z dostępem do kablówki, a na całym terenie domku jest bezprzewodowy internet, dzięki czemu korzystanie z urządzeń z dostępem do sieci jest tutaj niezwykle wygodne. W jadalni znajdują się natomiast liczne krzesła oraz wielki stół, dzięki czemu wszystkie osoby mieszkające w domku mogą jeść wspólne posiłki. Znajdująca się tuż obok kuchnia jest również w pełni wyposażona - znajdują się w niej m.in. lodówka, piekarnik, płyta indukcyjna, liczne naczynia, garnki i sztućce, czajnik oraz ekspres do kawy. Całość parteru zamyka taras. Na piętrze znajduje się druga łazienka oraz pokoje sypialne dwuosobowe, w których goście mogą odpoczywać.

Oprócz tego w domkach znajduje się mnóstwo udogodnień - baseny (dostępne wiosną i latem), gorące balie, grille gazowe, a także łóżeczka czy krzesełka dla małych dzieci.

Dlaczego warto wybrać nasze domki?

Proponowane przez nas domki-stodoły, to miejsca wypoczynku w bardzo wysokim standardzie, przygotowane z myślą o maksymalizacji komfortu przebywających w nich gości. Dokładamy wszelkich starań, aby osobom korzystającym z naszych domków zapewnić możliwie najwyższy standard usług, a do tego mamy odpowiednią renomę - działamy na rynku już od wielu lat. Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów wynajmu domku na imprezę integracyjną.

Skontaktuj

SIĘ Z NAMI

Tu mówimy po Polsku

+48 666 999 620
info@stodoly-slow.pl
Polany 110, 33-380 Krynica-Zdrój

Here we speak English

+48 691 01 01 01
info@stodoly-slow.pl
Polany 110, 33-380 Krynica-Zdrój

Hier sprechen wir Deutsch

+48 793 77 37 99
info@stodoly-slow.pl
Polany 110, 33-380 Krynica-Zdrój

TOP