Urlop w górach

Urlop w górach to świetna okazja do zaznania odpoczynku na łonie natury, z dala od zgiełku miasta. Kluczem jest wybór odpowiedniej lokalizacji, która zapewni możliwość uczestniczenia w różnych aktywnościach, a komfort zakwaterowania będzie sprzyjał zarówno aktywnemu, jak i biernemu wypoczynkowi. Gdzie zaplanować urlop? Polskie góry dostarczają zapierających dech w piersiach krajobrazów i są pełne niespodzianek oraz nietuzinkowych miejsc, takich jak nasze stodoły, które zapewniają naszym gościom wszystko, czego potrzebują.

Dlaczego warto wybrać się w polskie góry? Urlop pośród malowniczych krajobrazów

Góry na urlop to świetny wybór z kilku przyczyn, które sprawiają, że zarówno osoby ukierunkowane na aktywny, jak i bierny odpoczynek będą się świetnie bawić. Wędrówki pośród górskich szczytów pozwalają zrelaksować się ciału oraz umysłowi, a jednocześnie pozytywnie wpływają na zdrowie. W polskich górach możemy również podziwiać niesamowite widoki, zwiedzić wiele atrakcji lub leniuchować pośród przyrody i w kompleksowo wyposażonych stodołach, które przygotowaliśmy dla naszych gości.

Urlop góry, Polska – relaks dla ciała i umysłu

Nasze stodoły znajdują się w Polanach nieopodal Krynicy-Zdrój. W sąsiedztwie znajdziemy liczne trasy, które możemy przemierzyć z rodziną bądź przyjaciółmi, a ich zróżnicowanie pozwala dopasować długość oraz wielkość wysiłku do naszych możliwości i chęci. To jednak niejedyne korzyści, jakie posiada urlop w górach. Polska i jej wspaniałe pasma górskie to miejsca, które sprzyjają naszemu zdrowiu, a to za sprawą czystego, świeżego powietrza i otoczenia naturą. Jeśli zdecydujemy się wspiąć na szczyt powyżej 1000 metrów nad poziomem morza, transport tlenu w naszym organizmie zostanie usprawniony i nastąpi wzrost produkcji czerwonych krwinek. Czynniki te przekładają się na odczuwalną poprawę samopoczucia, dlatego tak wiele osób decyduje się na wyjazd w polskie góry. Urlop obfitujący w piesze wycieczki każdego dnia zakończy się odpoczynkiem w komfortowych stodołach w nowoczesnym stylu.

Góry na urlop to nie tylko piesze wędrówki

Istnieją jeszcze inne przesłanki, które sprawiają, że wiele osób wybiera góry na urlop, a w szczególności nasze stodoły w Polanach. Osoby, które są aktywne fizycznie na co dzień lub po prostu chcą spędzić wakacje leniuchując, mogą przygotować piknik pośród malowniczych krajobrazów, skorzystać z ogniska lub grilla dostępnego w naszych stodołach, a także spędzić relaksujące chwile w gorącej balii. Co więcej, okolica stodół sprzyja zwiedzaniu ciekawych atrakcji, które zachwycą zarówno dorosłych, jak i dzieci – kolej linowa, park linowy, muzeum zabawek, stadnina koni czy cerkwie łemkowskie to tylko jedne z wielu propozycji.

Polskie góry – urlop, który przyniesie wytchnienie, którego potrzebujesz

Dzięki doskonałej lokalizacji oraz wysokiemu komfortowi naszych stodół urlop w górach możesz spędzić dokładnie tak, jak tego pragniesz. Do każdego gościa podchodzimy indywidualnie i z zaangażowaniem tak, aby pobyt był jak najbardziej udany. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Skontaktuj

SIĘ Z NAMI

Tu mówimy po Polsku

+48 666 999 620
info@stodoly-slow.pl
Polany 110, 33-380 Krynica-Zdrój

Here we speak English

+48 691 01 01 01
info@stodoly-slow.pl
Polany 110, 33-380 Krynica-Zdrój

Hier sprechen wir Deutsch

+48 793 77 37 99
info@stodoly-slow.pl
Polany 110, 33-380 Krynica-Zdrój

TOP