Krynica Zdrój domki do wynajęcia

Krynica-Zdrój stanowi jedną z najchętniej odwiedzanych miejscowości w Małopolsce ze względu na ogrom atrakcji dla turystów. Teren ten stanowi doskonały wybór na urlop właściwie w każdej porze roku, ponieważ nawet nieco gorsza pogoda nie jest w stanie przysłonić piękna przyrody ani niesamowitych widoków. Chcąc jeszcze bardziej uprzyjemnić pobyt w pobliżu tego niewielkiego, ale efektownego miasta, stworzyliśmy przytulny kompleks domków Stodoły Slow.

Krynica-Zdrój - noclegi, domki

Nasz kompleks Stodoły Slow mieści się w niedalekiej odległości od Krynicy-Zdrój. Zdecydowanie warto zatrzymać się w oferowanych przez nas domkach, aby móc skorzystać z atrakcji tego miasta. Wśród nich można wymienić między innymi pijalnię wód, park linowy, kolejkę linową na Górę Parkową, muzeum zabawek czy kolejkę gondolową na Jaworzynę Krynicką.

Krynica-Zdrój stanowi również niezwykle atrakcyjny region w sezonie jesienno-zimowym ze względu na doskonałe warunki dla narciarzy i snowboardzistów.  Do dyspozycji sportowców znajdują się dwa sporej wielkości kompleksy - Jaworzyna Krynicka oraz Słotwiny Arena. Można też skorzystać ze skuterów śnieżnych na wynajem. Co więcej, dzieci w trakcie ferii również nie będą mogły się nudzić, ponieważ z myślą o nich powstały sankostrada, a także lodowisko. Dzięki temu także najmłodsi sportowcy oraz fani świetnej zabawy będą mogli zaszaleć na sankach lub łyżwach w otoczeniu białego puchu.

 

Krynica-Zdrój - domki do wynajęcia

Stodoły Slow to grupa domków do wynajęcia przez osoby, które mają plany, aby zwiedzić Krynicę-Zdrój oraz inne okoliczne tereny. Przygotowane przez nas przestrzenie pełne są naturalnego drewna, funkcjonalnych urządzeń, a także mebli z duszą. Wszystkie domki posiadają pralkę, wannę, basen (działający od maja do września), prysznic czy miejsce na ognisko. Takie połączenie sprawia, że nasze Stodoły Slow to miejsca zarazem nowoczesne, jak i niezwykle praktyczne. Dzięki temu urlop spędzony w jednym z dostępnych domków staje się czasem, który pozwala odpocząć psychicznie oraz fizycznie, a także naładować baterie przed podejmowaniem kolejnych wyzwań.

 

Jeśli chodzi o Krynicę-Zdrój, domek do wynajęcia w naszym wydaniu musiał mieć wysoki standard oraz zapewniać wszystko, czego mogliby potrzebować turyści. Właśnie z tym przeświadczeniem tworzyliśmy Stodoły Slow. Co więcej, chcieliśmy oddać do użytku przestrzeń, która sprawi, że odwiedzający pokochają zarówno styl domków, jak i przepiękną okolicę Krynicy-Zdroju. A sądząc po pozytywnych opiniach licznie przybywających do nas turystów, postawiony cel został w pełni osiągnięty.

 

Aby dowiedzieć się nieco więcej na temat atrakcji Krynicy-Zdroju i domków do wynajęcia dostępnych w ramach kompleksu Stodoły Slow, zachęcamy do nawiązania z nami kontaktu. Pozostajemy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu podanym na samym dole strony. Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania i rozwiejemy wątpliwości.

 

W przypadku chęci zarezerwowania jednej ze stodół, zapraszamy do skorzystania z gotowego formularza. Dzięki informacjom w nim umieszczonym poinformujemy Państwa o dostępności wybranego domku oraz koszcie pobytu. Co więcej, można obejrzeć zdjęcia oferowanych przez nas przestrzeni na stronie głównej, a także w mediach społecznościowych.

Skontaktuj

SIĘ Z NAMI

Tu mówimy po Polsku

+48 666 999 620
info@stodoly-slow.pl
Polany 110, 33-380 Krynica-Zdrój

Here we speak English

+48 691 01 01 01
info@stodoly-slow.pl
Polany 110, 33-380 Krynica-Zdrój

Hier sprechen wir Deutsch

+48 793 77 37 99
info@stodoly-slow.pl
Polany 110, 33-380 Krynica-Zdrój

TOP