Domki do wynajęcia na święta Bożego Narodzenia w górach

Boże Narodzenie, czyli czas być może chłodny pod względem pogody, jednak pełen rodzinnego ciepła. Warto przeżyć święta w miłej atmosferze, wybierając nie tylko najbliższe osoby, z którymi się je spędzi, ale też stawiając na wyjątkowe miejsce, którym niewątpliwie są nasze domki do wynajęcia. Postaramy się, żeby Twoje święta były jeszcze bardziej magiczne!

Domki do wynajęcia na święta Bożego Narodzenia w górach

 

Dlaczego warto postawić na nasze domki do wynajęcia na święta Bożego Narodzenia? To przede wszystkim luksusowe miejsce, które jest ulokowane na przepięknym wzniesieniu. Otoczenie gór oraz łąki przykryte połaciami śniegu są kolejnymi atutami. W naszych domkach można odpoczywać przy żywym ogniu, delektując się ulubionym napojem, ale można też odwiedzić okoliczne miejscowości, które od lat przyciągają uwagę turystów (Krynica-Zdrój czy Kamianna). Oferujemy wynajem trzech domków, a każdy z nich przyciąga uwagę nienaganną stylistyką. Jako miłośnicy architektury postanowiliśmy je urządzić w stylu boho, loftowym i skandynawskim.

 

Do każdego gościa podchodzimy indywidualnie, dlatego przed wynajmem zapraszamy do rozmowy! Chętnie dostosujemy się do wymagań. Możemy na przykład pomóc w zorganizowaniu cateringu świątecznego czy przygotować dekoracje, które spodobają się estetom, a jednocześnie dadzą frajdę dzieciom! W cenie wynajmu oferujemy różne lokalne przysmaki, takie jak na przykład pieczony chleb, rzemieślniczy smalec, degustację pizzy czy słodkich ciast. Jesteśmy zaangażowani w pobyt gości, dlatego jesteśmy dostępni przez całą dobę i chętnie pomożemy w każdej kwestii. 

 

Luksusowe domki do wynajęcia na święta Bożego Narodzenia

 

Postaramy się zadbać o świąteczny klimat, jednocześnie zapewniając idealne warunki do wypoczynku. Chętnie także podpowiemy, w jakie miejsca warto się udać w okolicy na spacer czy w ramach zobaczenia różnych atrakcji. Wszystkie domki do wynajęcia na święta Bożego Narodzenia są wykończone z dbałością o najmniejsze szczegóły. W każdej stodole jest sporo miejsca, dlatego są odpowiednim rozwiązaniem zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i grup przyjaciół. Aktywne osoby mogą skorzystać z pobliskich stoków czy wynajmu skuterów śnieżnych.

Każdy z domków jest bogato wyposażony. Można liczyć na parking, duży ogród, grill gazowy, miejsce na grilla, telewizję, internet Wi-Fi, wannę i prysznic, pralkę, krzesełko dla dziecka, łóżeczko turystyczne, a ponadto dodatkową atrakcję - gorącą balię. W obiekcie znajduje się pełne wyposażenie RTV i AGD. Dzięki temu możesz samodzielnie przygotować potrawy świąteczne, jak i komfortowo podgrzać zamówione pożywienie.

Jesteśmy otwarci na rozmowę, dlatego serdecznie zapraszamy do kontaktu. Obsługujemy gości polskojęzycznych, niemieckojęzycznych i anglojęzycznych. Można również wszelkie pytania kierować do nas drogą mailową. W każdym przypadku zależy nam na komforcie gości. Zachęcamy do sprawdzenia zdjęć naszych domków do wynajęcia na święta Bożego Narodzenia, ponieważ wyróżniają się nowoczesnością oraz interesującą architekturą. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Skontaktuj

SIĘ Z NAMI

Tu mówimy po Polsku

+48 666 999 620
info@stodoly-slow.pl
Polany 110, 33-380 Krynica-Zdrój

Here we speak English

+48 691 01 01 01
info@stodoly-slow.pl
Polany 110, 33-380 Krynica-Zdrój

Hier sprechen wir Deutsch

+48 793 77 37 99
info@stodoly-slow.pl
Polany 110, 33-380 Krynica-Zdrój

TOP