Domki z gorącą balią w górach

 Góry są jednym z najpiękniejszych miejsc, w których warto spędzić czas wolny. To nie tylko zapierające dech w piersiach krajobrazy, pyszne lokalne jedzenie czy świeże powietrze, ale również mnóstwo atrakcji i zabytków, które warto odwiedzić. Jednak wyjazd w góry wiąże się z odpowiednim przygotowaniem i zadbaniem o wszelkie istotne kwestie, do których niewątpliwie można zaliczyć nocleg. Oferowane przez nas domki z balią w górach wyróżniają się nowoczesnym designem oraz funkcjonalnością architektury. Wysokiej jakości wyposażenie, wszelkie udogodnienia, estetyczny wystrój sprawiają, że przebywanie w domkach w górach z balią należy do niezapomnianych zdarzeń. 

Domki z balią - doskonały sposób na relaks

Znajdujące się w naszej ofercie nowoczesne domki na nocleg w górach to idealny wybór, umożliwiający wypoczynek i oderwanie się od obowiązków dnia codziennego. Balia ogrodowa to duża misa z zawartością nagrzanej do 36-40 stopni Celsjusza wody. Dzięki niej można zrelaksować się przed intensywnym zwiedzaniem lub odpocząć już po powrocie do domku. To akcesorium zapewniające wyjątkowy klimat, w którym można się odprężyć. 

Domki w górach z balią - dlaczego warto?

Wyjazd w góry to doskonały sposób na urlop, umożliwiający naładowanie baterii na kolejne działania. Wybierając oferowane przez nas domki z balią, można zadbać o najdrobniejsze detale i sprawić sobie cudowny prezent po wielu miesiącach przepełnionych pracą i domowymi obowiązkami. Nasza oferta skierowana jest do osób ceniących sobie luksus i nowoczesne aranżacje. Dostępne w naszej ofercie nowoczesne domki z balią znajdują się na przepięknym wzgórzu w samym sercu Beskidu Sądeckiego. 

Niesamowity design, unikatowy wystrój, a także zachwycające widoki czynią nasze domki w górach z balią doskonałym miejscem na spędzenie wolnego czasu i zaszycie się z daleka od miejskiego ruchu. 

Jesteśmy przekonani, że zapoznając się bliżej z zaproponowaną przez nas ofertą, każdy znajdzie, idealny dla siebie nowoczesny domek w górach, spełniający wszelkie oczekiwania. Gwarantujemy zainteresowanym osobom wysoki standard obiektów z pełnym wyposażeniem RTV oraz AGD. Z nami można pozwolić sobie na odrobinę luksusu, na który Państwo zasługują. 

Domki z balią w górach - nowoczesne rozwiązanie na miarę spersonalizowanych potrzeb

Wybierając się w góry, warto zarezerwować oferowane przez nas domki z balią, by zapewnić sobie komfortowy nocleg z wszystkimi udogodnieniami. To bardzo ważna kwestia, której nie należy bagatelizować, mająca ogromny wpływ na satysfakcję z całej podróży. Odpowiednie warunki noclegu sprawią, że każda noc będzie komfortowa, co pozwoli na zebranie siły na wycieczki górskie, zwiedzanie oraz poznawanie nowych miejsc. 

W razie wystąpienia jakichkolwiek pytań warto się z nami skontaktować. Udzielimy wyczerpujących odpowiedzi i pomożemy w podjęciu optymalnej decyzji. Nasza oferta zawiera luksusowe i nowoczesne domki z balią w górach, w których zadbaliśmy o dopracowanie każdego, nawet najdrobniejszego detalu. 

Każdy dom posiada swoją prywatną balię

Tak balia jest całoroczna

Seans w bali jest dodatkowo płatny z racji tego, że nie chlorujemy wody

Temperaturę w bali można regulować. Przeważnie temperatura w bali wynosi 40°C

Przygotowując dla was seans w bali zawsze nalewamy świeżej wody

Balie są bezobsługowe ponieważ posiadają grzałki elektryczne

Skontaktuj

SIĘ Z NAMI

Tu mówimy po Polsku

+48 666 999 620
info@stodoly-slow.pl
Polany 110, 33-380 Krynica-Zdrój

Here we speak English

+48 691 01 01 01
info@stodoly-slow.pl
Polany 110, 33-380 Krynica-Zdrój

Hier sprechen wir Deutsch

+48 793 77 37 99
info@stodoly-slow.pl
Polany 110, 33-380 Krynica-Zdrój

TOP